Socialinės atskirties vaikų ir jaunimo tinkamų socialinių sprendimų paieška integracijos į visuomenę procese

Šiuo straipsniu siekiama atskleisti, kaip socialinę atskirtį patiriantis jaunimas identifikuoja savo rūpesčius ir problemas bei ieško socialiai priimtinų būdų spręsti problemoms, trukdančioms jų sėkmingai socialinei integracijai.
Didžiausias indėlis į šį darbą yra praktinės, paties jaunimo pasiūlytos veiklos ir problemų sprendimo būdai, kurie padėjo jiems pasijausti svarbiais, reikalingais, atsakingais ir gebančiais rasti reikalingus veiklos būdus jų kasdieniams rūpesčiams spręsti.
Pagrindiniai žodžiai: dalyvaujantis veiklos tyrimas, socialinė atskirtis, biografija, socialinė identifikacija.