Bendradarbiavimo su organizacijomis patirtis organizuojant socialinio darbo studentų praktiką

Straipsnyje trumpai pristatoma socialinio darbo praktikos vieta studijų programoje, jos sąsajos su dėstomomis teorinėmis disciplinomis. Straipsnyje apibendrinama 6 metų pagrindinių studijų praktikos programos organizavimo patirtis. Pristatant programos dalyvius, aptariami ir įvertinami jų tarpusavio ryšiai, atsakomybė bei įsitraukimas į praktikos procesą. Remiantis sukaupta patirtimi, pateikiamos įžvalgos apie tai, kas įtakoja sėkmingą arba priešingai – nesėkmingą praktikos programos įgyvendinimą konkrečioje organizacijoje. Analizuojama organizacijos vidaus kultūros, atsakomybių pasidalinimo, nuostatų į studentą bei komunikacijos tradicijų įtaka studentų praktikos procesui.